Reprezentacija Srbije odigrala je noćas nerešeno 1:1 u Čikagu u prijateljskom meču protiv Paname. “Orlovi” su bili bolji rival tokom čitavog meča, ali to je bilo nedovoljno da se savlada reprezentacija Paname. Ivanović strelac za Srbiju, Gomez za Panamu. Naredni meč Srbija igra protiv Brazila 6. juna. Mnogo više se očekivalo od reprezentacije Srbije u meču protiv Paname od mršavih 1:1. “Orlovi” nisu briljirali, u finišu meča propustili nekoliko prilika za gol, na kraju ostali neporaženi u osmoj uzastopnoj utakmici. Srbija je u 25. minutu, gotovo bez igre, stigla do prednosti. Prvi korner za “orlove” izveo je Tadić sa leve strane, Branislav Ivanović bio najviši u skoku i savladao golmana Mekfarlana. Panama je izjednačila u 60. minutu. Prekid je izveo Munjoz, ubacio loptu u šesnaesterac a u gužvi se najbolje snašao Gomez i doneo izjednačenje svom timu. U 84. minutu Rodrigez je posle starta nad Draganom Mrđom zaradio drugi žuti karton, ali ni prednost od igrača više na terenu nije pomogla srpskom timu da stigne do gola i pobede. Poslednji meč na američkoj turneji, najbolji srpski fudbaleri odigraće 6. juna u Sao Paulu protiv selekcije Brazila.