Fudbaleri Srbije plasirali su se u četvrtfinale Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina, dramatičnim preokretom protiv Mađarske u 119. minutu! ’Orlići’ su danas u Danidinu (Novi Zeland) savladali Mađarsku sa 2:1 (0:0) posle produžetaka, iako su dodatnih 30 minuta igrali sa igračem manje zbog isključenja Gajića. Srbija je gubila od 58. minuta, ali je Ivan Šaponjić izjednačio posle kornera u prvom minutu nadoknade vremena i obezbedio produžetak. Hrabri izabranici Veljka Paunovića došli su do trijumfa u 119. minutu kada je Talaber postigao autogol za veliko slavlje Srbije. Uspeh protiv Mađara, koji su pokazali da su izuzetno ozbiljna selekcija, dodatno dobija na značaju kada se zna podatak da u timu nije bilo Sergeja Milinković-Savića koji je na prethodnom susretu dobio drugi žuti karton. Takođe, Mijat Gaćinović je zbog stomačnih problema ušao tek u finišu meča. Protivnik Srbiji u četvrtfinale biće selekcija SAD, koja je minimalnim rezultatom nadigrala Kolumbiju.