Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Subotici ekipu Spartaka sa 2:1 (1:0) u utakmici 22. kola Superlige Srbije. Zahvaljujući kiksu Partizana protiv Vojvodine (1:1), crveno-beli imaju tri boda više od šampiona i jedinog konkurenta za titulu. Zvezda je u Subotici zabeležila 12. uzastopni trijumf. Gosti su poveli preko Nikole Mijailovića u 22. minutu nakon proigravanja Miloša Ninkovića, a na 2:0 povisio je Dragan Mrđa u 74. minutu.Izabranici Dragana Kanatlarovskog do kraja meča uspeli su da smanje rezultat, ali ne i da dođu do izjednačenja. Partizan je protiv Vojvodine osvojio samo bod na svom terenu. Crno-beli su poveli golom Obradovića u 57. minutu, a izjednačenje “lalama” doneo je Milinković-Savić iz penala u poslednjim trenucima meča. Šestostruki uzastopni šampion Partizan sada ima 50 bodova, a Crvena zvezda 53.